Бажаємо плідного навчального року! Дякуємо, що ви з нами! :)

27 січня 2018 р.

І знов подорожі, і все багата Україна...

Автор: Зозуля Злата, учениця 9-А класу
   Ось і закінчився 1 семестр 2017/2018 року,а отже настав час канікул! Сніжок не притрушував на долівки, отож у дітлахів день за днем минали останні буденні шкільні дні. Але наш клас, мені здається, ще ніколи не сидів удома взимку. 9-А вирішив не гаяти часу и вирушити разом із іншими классами у подорож до Західної частини нашої України.І не прогадав з вибором місця відпочинку та нових вражень.
   Наш маршрут пролягав від славетного козацького Запоріжжя до могутнього Хмельницького. 
   Спершу ми відвідали усім відому Кам'янець -Подільську фортецю, яка, до речі, є одним із 7 див України. Масивні, міцні стіни замку, дивовижні краєвиди довкола, і прекрасний міст, який пролягає уздовж річки, дуже вразили нас.
   Хотинська фортеця також не залишилася без нашого візиту. Тепер я впевнена - Хотин отримав своє звання чуда України недарма. У ньому захоплює усе - і могутні брами, і Південна В'їзна башта, і фортечні мури, товщина яких перевищує 6 метрів. Також привертає увагу багата історія кіноіндустрії, а саме кінострічки, які отримали лаври саме у цих краях: 
1971 : «Захар Беркут»,
1978 : «д'Артаньян та три мушкетери»,
1983 : «Балада про доблесного лицаря Айвенго»,
2009 : «Тарас Бульба».
   Але понад усе 9-А зчудувалися від печер, які розташувалися поблизу тернопільської області. Кришталева печера, яку ми відвідали, була неначе вирізана зі сторінок якоїсь казки про чарівників і драконів. Стіни печери були покриті кришталем і візерунками із гіпсу. Екскурсовод розповіла нам цікаву легенду про дівчину Наталку, яка заблукала у цій печері і Пана, який знайшов, покохав й одружився на красуні. І справді, довгими коридорами можна було побачити силуети слуг господаря, вираз його обличчя і дівчину, яка перетворилася на ящірку. Найбільше нам сподобалося спостерігати за маленькими вампірами - мишами, які спали, висячи на стелі.
Ми так не хотіли від'їжджати, але, на жаль, і розвагам настає кінець,  тож треба було їхати додому, до рідного міста і батьків, які вже теж кортіли почути усі подробиці поїздки. Я сподіваюсь, що ще не раз відвідаю Хмельницьке, Кам'янець -Подільський і Хотин, чудові палаци та краєвиди. Раджу і вам якось відвідати ці місця, вони точно назавжди закарбуються у вашому серці!

Немає коментарів:

Дописати коментар